Box-Storage Warszawa Praga Południe

Ostrobramska 73, Praga-Południe, Warszawa
Powierzchnia od 6 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • ochrona
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Box-Storage
Opis
Warszawski magazyn samoobsługowy Box-Storage oferuje ponad 1500 m2 powierzchni magazynowej, w wydzielonych kontenerach o zróżnicowanej kubaturze. Magazyn zlokalizowany jest na Gocławiu (Praga Południe) przy ul. Ostrobramskiej 73, na przestrzeni objętej całodobową ochroną oraz monitoringiem. Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu od następstw wypadków losowych, kradzieży, pożaru oraz dzięki indywidualnie zamykanym kontenerom, przechowywanie rzeczy jest w tym self storage całkowicie bezpieczne.

Oferta


W ofercie Box-Storage Warszawa Praga znajdują się trzy rodzaje kontenerów:
- mini magazyn „S” o rozmiarach 2 × 2 × 1,5 (długość, szerokość, wysokość), w cenie 199 zł netto za miesiąc wynajmu;
- przechowalnia średnia „M” - 4 × 2 × 2 - 399 zł/m-c netto;
- duży kontener „XL”, nadający się doskonale na przechowywanie mebli - 5,9 × 2,35 × 3,39 - 599 zł/m-c netto.

Przy wynajmowaniu kontenera pobierana jest kaucja w wysokości miesięcznej ceny najmu.

W kontenerach można przechowywać praktycznie wszystko. Mogą to być meble, wyniesione z domu na czas remontu, niepotrzebny zimą sprzęt wędkarski, czy stare szpargały, z którymi trudno się właścicielowi na daną chwilę definitywnie rozstać albo przedmioty używane tak rzadko, że hotel dla rzeczy będzie dla nich miejscem najwłaściwszym. Ten warszawski magazyn self storage jest świetnym rozwiązaniem do przechowywania rzeczy zarówno osób indywidualnych jak i firm. Zachęcamy do skorzystania z jego usług jeśli poszukujecie na przykład miejsca odpowiedniego do przechowywania mebli. Pamiętać jednak należy, że jest to magazyn kontenerowy a zatem nieogrzewany, należy mieć to na uwadze zwłaszcza oddając rzeczy do przechowania w sezonie zimowym.

Ze względu na nieograniczony dostęp do wynajmowanego kontenera - 24h/7, można potrzebne przedmioty wybierać pojedynczo albo dodawać nowe w każdym momencie trwania najmu boksu magazynowego.

Usługi dodatkowe


Dużym udogodnieniem dla pragnących skorzystać z oferty pomieszczeń magazynowych Box-Storage jest możliwość zamówienia dodatkowej usługi, jaką jest wynajęcie samochodu dostawczego w celu przewiezienia większej ilości rzeczy albo dużych przedmiotów do magazynowania. Firma dysponuje samochodami transportowymi o zróżnicowanych gabarytach, a na całym terenie Warszawy podstawienie auta jest bezpłatne. Ponadto dojazd do kontenerów jest prosty i bezpośredni, co znacznie ułatwia sam rozładunek, jak i późniejszy odbiór ładunku.
Lokalizacja
Ceny od 199,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Box-Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Warszawa
 • PRO-STORAGE przechowalnia kontenerowa Husarii 26 Kobyłka
  345,00 zł / m-c
  15 m2
   
 • Kangu Self Storage Warszawa Ursynów Poleczki 23 Ursynów, Warszawa
  112,18 zł / m-c
  1 m2