Hovay Self Storage Poznań Górczyn

Hallera 6, Grunwald, Poznań
Powierzchnia od 1 m3
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
Charakterystyka
 • powierzchnia ogrzewana
 • oświetlenie
 • wysokiej jakości przemysłowa posadzka
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • optymalna temperatura
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Hovay
Opis
Hovay to nowoczesny kompleks mini-magazynów samoobsługowych zlokalizowany na poznańskim Górczynie i oferujący szeroką gamę boxów typu self storage.

Oferta
Oferta magazynów self storage Hovay charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością w zakresie wyboru powierzchni – znajdziemy w niej zarówno małe skrzynki magazynowe o wielkości 1 m3 (1m x 1m x 1m), jak również pomieszczenia magazynowe o powierzchni 10 m2, i wiele boxów o różnych powierzchniach w przedziale 1 m2 – 10 m2. Standardowa wysokość pomieszczeń magazynowych to 2,5 m. Warto zwrócić uwagę na fakt, że magazyny są ogrzewane i właściciel obiektu zapewnia utrzymanie w nich temperatury powyżej 5°C, dzięki czemu są to magazyny całoroczne. W budynku jest również dostęp do bieżącej wody oraz toalet.
Przechowalnia self storage Hovay będzie świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych jak i firm, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowania swoich rzeczy np. podczas przeprowadzki, w ramach przechowywania dokumentów, czy też służącej jako magazyn niewielkiego sklepu.
Minimalny okres wynajęcia magazynu wynosi 14 dni i tyle samo wynosi również okres wypowiedzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji magazynu online, a nawet zdalne podpisanie umowy najmu magazynu przy pomocy Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Dostęp
Dostęp do magazynów możliwy jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bezpieczeństwo
Wejście na teren magazynu możliwe jest przy pomocy indywidualnego kodu dostępu nadawanego każdemu najemcy. Ponadto budynek objęty jest monitoringiem oraz całodobową ochroną. Dostęp do samego boxu magazynowego zabezpieczany jest kłódką. Możliwe jest skorzystanie z własnej kłódki lub zakup kłódki w sklepie mieszczącym się na terenie obiektu.
Dodatkowo, magazyn Hovay posiada ubezpieczenie OC oraz oferuje klientom indywidualną polisę ubezpieczeniową w celu ubezpieczeni składowanego mienia.

Usługi dodatkowe i udogodnienia
Magazyn Hovay udostępnia swoim klientom wózki paletowe oraz wózki platformowe. Na terenie magazynu działa również winda towarowa ułatwiająca transport rzeczy. W Biurze Obsługi Klienta magazynu funkcjonuje również sklep, w którym zakupić można artykuły przydatne do przechowywania rzeczy (kartony, taśmy, kłódki, itp.).

Lokalizacja
Magazyn znajduje się w Poznaniu w dzielnicy Górczyn, przy ul. Hallera 6-8. Lokalizacja umożliwia dogodny dojazd zarówno samochodem jak i transportem publicznym. Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
Lokalizacja
Ceny od 60,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Hovay.

Sprawdź inne magazyny w: Poznań
 • LockBox Self Storage Batorowska 30 Poznań
  74,75 zł / m-c
  1 m2
   
 • Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Poznań Ożarowska 42 Nowe Miasto, Poznań
  103,50 zł / m-c
  1 m3