Kangu Self Storage Warszawa Mokotów

Wołoska 16, Mokotów, Warszawa
Powierzchnia od 1 m3
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Kangu Self Storage
Opis
Kangu Self Storage Warszawa Mokotów to nowoczesny magazyn samoobsługowy zlokalizowany przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie. Otwarty w 2018 r. park magazynowy mieści 700 boksów magazynowych, z których najmniejszy mini schowek ma objętość zaledwie 0,5 m3, a największy boks samoobsługowy oferuje 15 m2 powierzchni magazynowej. Szeroka oferta Kangu obejmuje również wiele innych wielkości pomieszczeń magazynowych o powierzchni od 1 m2 do 15 m2. Całkowita powierzchnia przeznaczona do przechowywania rzeczy w tym magazynie wynosi 2250 m2.

Oferta


Warszawskie magazyny samoobsługowe Kangu to dobre rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm które poszukują dodatkowego miejsca na swoje rzeczy. Usługa self storage jest w ostatnim czasie popularna w szczególności wśród właścicieli sklepów e-commerce, których sklepy stały się już zbyt duże aby trzymać towar w mieszkaniu, jednak jeszcze nie na tyle duże aby korzystać ze standardowego magazynu. Przewagą self storage nad regularnymi magazynami w ofercie dla firm jest zdecydowanie większa elastyczność- zarówno pod względem czasowym jak i wielkości wynajmowanej powierzchni. Magazyny Kangu Warszawa umożliwiają wynajęcie magazynu nawet na okres krótszy niż miesiąc, a wielkość wynajmowanej przestrzeni można elastycznie zwiększać i zmniejszać poprzez dobieranie dodatkowych modułów magazynowych (boksów). Poza sklepami e-commerce z magazynów samoobsługowych korzystają np. firmy, które wykorzystują mini magazyny do trzymania w nich niewykorzystywanych mebli biurowych czy też części floty samochodowej - opony na zmianę itp.

W przypadku klientów indywidualnych oferta magazynów Kangu może stanowić alternatywę dla przechowywania rzeczy w komórce lokatorskiej czy piwnicy. Przewagą profesjonalnych przechowalni rzeczy Kangu jest stała temperatura panująca w boksach magazynowych, a także brak wilgoci i nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla piwnic. Kangu Warszawa Mokotów jest zatem idealnym miejscem do przechowywania nawet delikatnych rzeczy takich jak elektronika, sprzęt sportowy czy ubrania. Jest to także świetne miejsce na przechowywanie mebli np. podczas przeprowadzki lub remontu.

Bezpieczeństwo


Przechowywanie rzeczy w Kangu Warszawa Mokotów jest w pełni bezpieczne – na straży mienia klientów stoi najwyższej jakości system zabezpieczeń, w tym system monitoringu. Każda osoba przechowująca rzeczy w tym obiekcie otrzymuje również indywidualną kartę dostępu, która umożliwia wejście na teren hotelu dla rzeczy Kangu przez całą dobę, każdego dnia. Dodatkowo, dostępu do indywidualnego boksu magazynowego strzeże kłódka, do której klucz posiada jedynie właściciel rzeczy przechowywanych w danym boksie.

Usługi dodatkowe


Obiekt Kangu Warszawa Mokotów oferuje także szereg dodatkowych udogodnień takich jak dostęp do wózków widłowych, dwie windy towarowe, czy też działający na terenie magazynu sklep z akcesoriami takimi jak pudełka kartonowe, taśmy klejące czy kłódki.

Kontakt z biurem Kangu Warszawa Mokotów możliwy jest w od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, a także w sobotę od 10:00 do 18:00. Konsultanci Kangu chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania klientów zarówno na miejscu jak i telefonicznie - w szczególności pomogą w dobraniu najodpowiedniejszego dla kienta pomieszczenia magazynowego i przedstawią szczegółową ofertę cenową.
Lokalizacja
Ceny od 99,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Kangu Self Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Warszawa
 • Przechowalnia24 Łazy kontenery magazynowe Aleja Krakowska 188B Łazy
  228,85 zł / m-c
  7 m2
   
 • Magazyn Self Storage Euromove Aleja Krakowska 210 Łazy
  195,50 zł / m-c
  6 m2