Kangu Self Storage Warszawa Ursynów

Poleczki 23, Ursynów, Warszawa
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Kangu Self Storage
Opis
Magazyn Kangu Self Storage Ursynów to jeden z dwóch magazynów marki Kangu w Warszawie. Na trzech kondygnacjach tego parku magazynowego znajduje się aż 669 samoobsługowych boksów magazynowych stanowiących łącznie 2850 m2 powierzchni magazynowej, co czyni ten obiekt jednym z największych magazynów self storage w całej Polsce.

Oferta


Oferta tego magazynu jest szeroka i zróżnicowana i powinna zaspokoić szerokie spektrum potrzeb związanych z przechowywaniem rzeczy – najmniejsza mini skrytka magazynowa w tym obiekcie ma powierzchnie 1 m2, a największy boks self storage to aż 22 m2.

Kangu to jedna z pierwszych firm self storage w Polsce i przez lata osiągnęła ona pełen profesjonalizm i bardzo wysoki poziom świadczonych usług. W tym warszawskim magazynie znajdziemy wszystko to czego oczekiwalibyśmy od profesjonalnego self storage – bezpieczeństwo, elastyczne podejście do klienta, szeroką ofertą I bezpośredni dostęp 24/7.

Bezpieczeństwo


Bezpieczeństwo przechowywanego mienia zapewniane na jest na wielu płaszczyznach – magazyn posiada zarówno wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwpożarowe jak i nowoczesne systemy monitoringowe i kontroli dostępu. Każdy klient korzystający z przechowalni rzeczy Kangu Warszawa Ursynów otrzymuje także indywidualną kartę dostępu do obiektu, umożliwiająca dostanie się na teren magazynu o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Dostępu do wynajmowanego schowka broni natomiast indywidualna kłódka, do której klucz posiada jedynie właściciel przechowywanych rzeczy.

Wszystkie boksy magazynowe znajdują się wewnątrz ogrzewanej i zadaszonej hali. Przechowywanie rzeczy klientów odbywa się zatem w stałej temperaturze pokojowej i czystości. Mienie klienta w żadnym wypadku nie jest narażone na mróz, wilgoć czy inne czynniki zewnętrzne. Takie ogrzewane mini magazynki świetnie nadadzą się do przechowania wszelkiego rodzaju rzeczy, również tych bardziej wrażliwych takich jak elektronika czy delikatne meble. Hotel dla rzeczy Kangu Warszawa Ursynów świetnie sprawdzi się również jako przechowalnia mebli na czas remontu czy przeprowadzki. Dla wielu klientów jest to także miejsce, w którym przechowują oni wszelki rzeczy sezonowe poza ich właściwym sezonem – np. opony letnie zimą, czy sanki, narty i odzież zimową latem.

Usługi dodatkowe


Dodatkowe udogodnienia stanowią dwie windy towarowe, dostęp do wózka widłowego oraz działający na terenie magazynu sklep z akcesoriami do przechowywania (taśmy, kartony, kłódki itp.).

Magazyn mieści się w Warszawie przy ul. Poleczki 23 na terenie kompleksu Platan Park II. Łatwy dojazd do magazynu Kangu self storage umożliwia sąsiedztwo trasy S2. W bliskim otoczeniu magazynu znajduje się lotnisko im. Fryderyka Chopina.

Biuro Kangu Warszawa Ursynów czynne jest w tygodniu od godz. 9:00 do 19:00 i w sobotę od 10:00 do 17:00. Konsultanci Kangu chętnie wesprą klientów (również telefonicznie) w doborze najbardziej odpowiedniej powierzchni schowka, która najlepiej zaspokoi potrzeby klienta i podpowiedzą jak najbardziej optymalnie ułożyć rzeczy w boksie. Istnieje również możliwość obejrzenia na miejscu dostępnych pomieszczeń magazynowych.
Lokalizacja
Ceny od 97,55 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Kangu Self Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Warszawa
 • Box-Storage Warszawa Ochota aleja Bohaterów Września 9 Ochota, Warszawa
  573,85 zł / m-c
  12 m2
   
 • Magazyn Self Storage Euromove Aleja Krakowska 210 Łazy
  195,50 zł / m-c
  6 m2