LockBox Self Storage

Batorowska 30, Poznań
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • ochrona
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
LockBox
Opis
LockBox to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy posiadający również samoobsługowe boksy magazynowe typu self storage. Magazyn mieści się w Dąbrowie koło Poznania - jest to lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd zarówno z centrum Poznania, jak i z lotniska. Oferta przechowalni skierowana jest dla osób indywidualnych i firm.

Oferta


W ofercie LockBox Poznań znajdziemy szeroki przekrój magazynów samoobsługowych w metrażu od 1 m2 do 19 m2. Obiekt umożliwia przechowywanie rzeczy osób prywatnych (dla których stanowi świetną alternatywę wobec komórek lokatorskich i piwnic), np. zbiorów hobbystycznych, mebli podczas remontu czy różnego rodzaju sprzętów sezonowych, a także mienia firm. Oferta poznańskich mini magazynów LockBox w szczególności powinna przypaść do gustu właścicielom sklepów e-commerce, ze względu na elastyczność w dopasowywaniu wynajmowanej powierzchni. W okresie wysokiej sprzedaży istnieje możliwość wynajęcia dodatkowych modułów magazynowych, podczas gdy w niskim sezonie, można w sposób elastyczny zmniejszyć powierzchnię najmu. Dodatkową zaletą dla firm stanowi możliwość wynajęcia biura oraz magazynu wielkopowierzchniowego.

Usługa tej poznańskiej przechowalni rzeczy cechuje się również bardzo elastycznym podejściem do klienta. Umowa najmu boksu magazynowego podpisana może być nawet na 7 dni. Do wyboru klienta pozostaje możliwość podpisania umowy na czas określony bądź na czas nieokreślony, z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Dostęp


Zgodnie z ideą magazynów samoobsługowych self storage, klient LockBox otrzymuje nieograniczony dostęp do wynajmowanego boksu - 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dostęp do obiektu możliwy jest za pośrednictwem indywidualnej karty magnetycznej wydawanej każdemu najemcy.

Bezpieczeństwo


LockBox Poznań to magazyn cechujący się wysokim bezpieczeństwem przechowywanych rzeczy. Jest ono zapewnione dzięki fizycznej ochronie budynku, a także systemowi monitoringu. Dla najemców LockBox dostęp na teren obiektu jest nieograniczony dzięki systemowi kart dostępowych.

Rzeczy magazynowane w tym self storage nie są również narażone na żadne zewnętrzne czynniki atmosferyczne - pomieszczenia magazynowe znajdują się w zadaszonej i ogrzewanej hali. W boksach panuje stała temperatura, są one także czyste i suche.

Usługi dodatkowe


Obiekt oferuje również szereg usług dodatkowych, należą do nich między innymi:
- sklep z materiałami i opakowaniami (kartony, taśmy, folie, kłódki itp.),
- możliwość bezpłatnego skorzystania z wózka paletowego lub widłowego,
- wjazdu samochodem do zadaszonej i zamkniętej strefy rozładunku - szczególnie pomocne w czasie mrozu lub opadów,
- obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych,
- dla klientów biznesowych LockBox świadczy również bezpłatną usługę odbioru paczek. Jest to bardzo przydatna funkcja skracająca proces dostarczania przesyłek do prywatnego magazynu self storage.

Biuro obiektu otwarte jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 18:00, natomiast w soboty od 9:00 do 17:00. Pracownicy LockBox chętnie udzielą wyczerpujących informacji na temat przechowywania rzeczy w tym magazynie samoobsługowym, dostepnosci boksów a także szczegółowego cennika.
Lokalizacja
Ceny od 65,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do LockBox.

Sprawdź inne magazyny w: Poznań
 • Stokado Self Storage Poznań Druskienicka 8/10 Jeżyce, Poznań
  69,00 zł / m-c
  1 m2
   
 • Hovay Self Storage Poznań Górczyn Hallera 6 Grunwald, Poznań
  75,90 zł / m-c
  1 m3