Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Szczecin

aleja Bohaterów Warszawy 11, Szczecin
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Kangu Self Storage
Opis
Kangu Self Storage Szczecin to 208 samoobsługowych boksów magazynowych, o łącznej powierzchni przeznaczonej do przechowywania rzeczy wynoszącej 890 m2. Magazyn znajduje się w ścisłym centrum Szczecina i swoją ofertę kieruje zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

Oferta


W ofercie przechowalni rzeczy Kangu Szczecin znajdziemy szeroki wybór różnych pomieszczeń magazynowych, począwszy od mini schowka magazynowego o powierzchni 1 m2, a skończywszy na 23-metrowym boksie magazynowym (odpowiednik dużego kontenera morskiego), wraz z różnymi innymi boksami o rozmiarach pośrednich między 1 a 23 m2. Te mini magazyny mogą spełniać różne funkcje w zależności od zapotrzebowania klienta. Mniejsze komórki magazynowe mogą służyć jako archiwum dokumentów, czy miejsce do składowania rzeczy, z których korzystamy tylko w określonym sezonie (np. opony zimowe, sprzęt sportowy itp.) - alternatywa dla komórki lokatorskiej. W największych boksach magazynowych, przy odpowiednim ułożeniu rzeczy pomieścić możemy nawet całe wyposażenie sporego domu lub biura, jeśli zajdzie taka potrzeba np. podczas przeprowadzki. Wiele firm korzysta również z usług self storage do magazynowania towaru, jako bardziej elastycznej alternatywy dla standardowych magazynów.

Elastyczność i bezpieczeństwo


Elastyczność właśnie to jedna z kluczowych zalet Kangu Self Storage Szczecin - umowa może być zawarta nawet na 14 dni (minimum), a dostępność różnych modułów magazynowych pozwala na elastyczne zarządzanie aktualnie wynajmowaną przestrzenią. W ten sposób w szybki sposób zareagować można np. na większe zapotrzebowanie na towar podczas sezonu. Przechowywanie rzeczy w tym hotelu dla rzeczy jest też bardzo bezpieczne - Kangu zapewnia wysoki poziom systemów zabezpieczeń takich jak monitoring czy system kontroli dostępu.

Dostęp do magazynu możliwy jest 24h na dobę przez cały rok, 7 dni w tygodniu. Każdy klient Kangu Szczecin otrzymuje indywidualną kart dostępu, która umożliwia samoobsługowe korzystanie z przechowalni. Dodatkowo, każdy boks magazynowy zabezpieczony jest kłódką, będącą własnością klienta, który jest jedynym posiadaczem klucza do niej.

Dodatkowe udogodnienia


Szczeciński oddział Kangu oferuje swoim klientom także szereg dodatkowych udogodnień, tak aby przechowywanie rzeczy w tym magazynie było jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. Do udogodnień tych należy bezpłatny dostęp do wózka platformowego, ułatwiającego przewóz rzeczy, parking graniczący z obiektem pozwalający na łatwy rozładunek czy też możliwość zakupu akcesoriów przydatnych w przechowywaniu takich jak kartony czy folia bąbelkowa.

Magazyn nie jest ogrzewany, natomiast zapewnia zimą temperaturę powyżej 5 stopni Celsjusza. Dodatkowo, istnieje również możliwość zainstalowania w wynajmowanym boxie self storage indywidualnego ogrzewania.

Lokalizacja


Obiekt zlokalizowany jest przy al. Bohaterów Warszawy 11 - w ścisłym centrum Szczecina. Biuro magazynu mieści się tuż obok przy al. Bohaterów Warszawy 13B / U1. Biuro Kangu Szczecin otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Pracownicy magazynu dostępni mailowo i telefonicznie chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego samoobsługowego boksu magazynowego i udzielą szerszych informacji na temat aktualnej oferty.
Lokalizacja
Ceny od 84,99 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Kangu Self Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Szczecin
 • Nordic Box Self Storage Szczecin Jagiellońska 50 Szczecin
  102,35 zł / m-c
  1 m2