Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Wrocław

Robotnicza 52, Stare Miasto, Wrocław
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Kangu Self Storage
Opis
Magazyn Kangu Self Storage Wrocław to doskonałe rozwiązanie dla mieszkańców Wrocławia i okolic poszukujących dodatkowego miejsca na swoje rzeczy. W obiekcie tym znajdziemy aż 623 boksy samoobsługowe o łącznej powierzchni magazynowej wynoszącej ponad 1,7 tys. m2.

Oferta


Dzięki różnorodnej ofercie pomieszczeń magazynowych Kangu Wrocław może zaspokoić wszelkie potrzeby związane z przechowywaniem rzeczy - najmniejszy boks magazynowy ma powierzchnię 1 m2 i świetnie nada się jako przechowalnia np. dla walizki z ubraniami, dokumentów czy też sprzętu sportowego. Największy schowek to z kolei aż 19 m2 - taka powierzchnia w zupełności wystarczy na przechowanie w niej całego wyposażenia biura lub mebli z dużego domu np. w czasie remontu lub przeprowadzki. Ponadto w ofercie wrocławskiego oddziału Kangu znajdziemy szeroką gamę innych pomieszczeń magazynowych o wielkości od 1 do 19 m2, nadających się do przechowywania rzeczy zarówno osób prywatnych jak i firm. Pracownicy Kangu Wrocław chętnie pomogą w doborze najodpowiedniejszej powierzchni dla klienta i zaoszczędzeniu przestrzeni dzięki optymalnemu ułożeniu mienia.

Bezpieczeństwo


Jako profesjonalny magazyn self storage Kangu Wrocław gwarantuje również wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanego mienia. Obiekt wyposażony jest system monitoringu, zabezpieczenia przeciwpożarowe oraz system kontroli dostępu. Istnieje również możliwość wykupienia dodatkowej polisy ubezpieczeniowej na przechowywane ruchomości. Przechowalnia Kangu to również bezpieczeństwo od czynników atmosferycznych - boksy magazynowe znajdują się w czystej, ogrzewanej hali i nie są narażone na mróz, wilgoć ani inne czynniki zewnętrzne.

Dostęp


Zgodnie z ideą magazynów samoobsługowych klienci posiadają nieograniczony dostęp do wynajmowanego schowka - 24h na dobę przez 365 dni w roku. Każdy klient wrocławskiego oddziału Kangu otrzymuję indywidualną kartę dostępu umożliwiającą dostanie się do magazynu.

Usługi dodatkowe


Dodatkowe udogodnienia, które odnajdziemy w magazynie samoobsługowym Kangu Wrocław to między innymi bezpłatny dostęp do wózka widłowego, sklep z akcesoriami (kartony, folia bąbelkowa, taśma klejąca, kłódki, itp.), czy też możliwość wyposażenia komórki magazynowej w regały, które umożliwiają przechowywanie niezapakowanych lub delikatnych rzeczy.

Kangu Self Storage Wrocław mieście się w dzielnicy Stare Miasto (centrum Wrocławia) przy ul. Robotniczej 52. W tygodniu biuro przechowalni otwarte jest w godzinach od 9:00 do 18:00, w sobotę natomiast od 10:00 do 14:00. Pracownicy magazynu dostępni zarówno na terenie obiektu jak i telefonicznie chętnie udzielą szerszych informacji o możliwych do wynajęcia boksach i ofercie cenowej.
Lokalizacja
Ceny od 89,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Kangu Self Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Wrocław
 • Samoobsługowe Kontenery Magazynowe Bielany Wrocławskie Atramentowa 5 Bielany Wrocławskie
  458,85 zł / m-c
  14 m2
   
 • Stokado Self Storage Wrocław Krzywoustego Bolesława Krzywoustego 58 Psie Pole, Wrocław
  391,00 zł / m-c
  8 m2