Polbox Boksy Magazynowe Katowice

Dulęby 7, Katowice
Powierzchnia od 2 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • czujnik dymu
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • powierzchnia ogrzewana
 • oświetlenie
 • betonowa posadzka
 • wjazd dla samochodu
 • gniazdko elektryczne
 • nieruchomość ogrodzona
 • optymalna temperatura
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Polbox
Opis
Polbox zapewnia klientom wysoki komfort korzystania z przestrzeni magazynowej znajdującej się w Katowicach przy ulicy Dulęby 7 (osiedle Witosa), bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy, a także elastyczne warunki współpracy. Ponadto firma specjalizuje się w produkcji boksów magazynowych, które może dostarczyć również do własnego magazynu klienta.

Oferta


Usługa self storage cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. Polbox stworzył zatem konkurencyjną ofertę, na którą składają się przede wszystkim nowoczesne boksy magazynowe wysokiej jakości. Klient ma możliwość dopasowania wielkości wynajmowanej powierzchni do swoich bieżących potrzeb. Umowę podpisuje minimum na tydzień, w przypadku współpracy na czas nieokreślony wypowiada się ją z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Cena za wynajem przestrzeni do przechowywania rzeczy wynosi 70 zł netto/m2 za miesiąc. Wielkość boksów jest zróżnicowana, zaczyna się już od 2 m2. Z możliwości wynajmu niewielkiej powierzchni magazynowej korzystają przede wszystkim klienci indywidualni, liczący na dodatkowe miejsce do przechowywania sprzętu sezonowego, mebli czy opon. Firma oferuje także komórki magazynowe w Katowicach, dostosowane do potrzeb osób prowadzących własną działalność. Z dodatkowej przestrzeni najchętniej korzystają sprzedawcy internetowi, a także usługodawcy wykorzystujący w swojej pracy sporą ilość sprzętu i materiałów.

Lokalizacja obiektu w sercu Górnego Śląska sprawia, że oferta przechowywania rzeczy w Polbox jest świetnym rozwiązaniem nie tylko dla mieszkańców Katowic, ale również okolicznych miast jak Tychy, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Zabrze, Bytom i innych.

Dostęp


Po podpisaniu umowy klient otrzymuje nieograniczony dostęp do przechowalni. Magazyn odwiedza w dowolnym momencie. Podczas opróżniania schowka również nie trzeba dostosowywać się do godzin pracy biura ( 9-13 od poniedziałku do piątku). Rzeczy zabiera się w każdej chwili, także w weekend. Sporym ułatwieniem są szerokie alejki pomiędzy komórkami. Można się po nich poruszać samochodem, Polbox proponuje też wynajem wózka, a nawet skorzystanie z pomocy profesjonalnego operatora.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Firma ułatwia magazynowanie rzeczy poprzez elastyczne warunki współpracy z klientami. Mają oni dowolność w określaniu wielkości przestrzeni, z której korzystają. To samo dotyczy okresu wynajmu. Szczególne środki ostrożności zastosowano także w kwestii bezpieczeństwa. Poza stałym monitoringiem firma zatrudnia nocnego stróża, korzysta też z profesjonalnego ubezpieczenia. Na teren obiektu dostęp mają tylko najmujący pomieszczenia magazynowe lub osoby przez nich upoważnione. Polbox Katowice współpracuje z profesjonalną firmą ochroniarską.

Usługi dodatkowe


Klienci mogą skorzystać z dodatkowej polisy, zabezpieczającej przechowywane mienie. Otrzymują dostęp do prądu oraz urządzeń higieniczno-sanitarnych. Po wcześniejszym umówieniu wizyty, pracownicy biura służą im pomocą także poza standardowymi godzinami pracy. Magazyn samoobsługowy jest ogrzewany, utrzymywana jest tam stała temperatura 17°C. Poszczególne boksy wykonano z wysokiej jakości materiału. Klienci przechowujący w nich rzeczy nie muszą się zatem obawiać niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych na swoją własność.
Lokalizacja
Ceny od 120,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Polbox.