Przechowalnia24 Pruszków kontenery magazynowe

Moszna Wieś 3, Moszna Wieś
Powierzchnia od 7 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Przechowalnia24
Opis
Nowoczesny kompleks mini magazynów, przystosowanych do przechowywania różnych towarów i rzeczy prywatnych. Przechowalnia24 w Pruszkowie oferuje klientom możliwość wynajęcia kontenerów wysokiej jakości. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny oraz elastyczna oferta to największe zalety tego magazynu samoobsługowego.

Oferta


Pomieszczenia magazynowe w postaci kontenerów to wygodny sposób na przechowanie nawet znacznej liczby rzeczy. Przedsiębiorcy doceniają możliwość skorzystania z dodatkowej powierzchni magazynowej, na przykład po zrealizowaniu większego zamówienia. Klientom prywatnym przydaje się natomiast miejsce na meble i inne wyposażenie domu na czas generalnego remontu bądź przeprowadzki. W kontenerze przechowywane są pojazdy, sprzęt sportowy i dowolnie wybrany asortyment.
Przechowalnia24 oferuje użytkownikom kontenery o różnych rozmiarach. Najmniejsze mają obecnie powierzchnię 7m2, a miesięczny koszt ich wynajęcia wynosi 199 złotych netto. Większe kontenery magazynowe liczą 14,5 m2 (399 zł/m-c) oraz 28,5 m2 (499 zł/m-c). Wszystkie ceny obejmują ochronę i ubezpieczenie przechowywanych rzeczy. Umowa podpisywana jest na okres co najmniej jednego miesiąca. W sumie przechowalnia w Pruszkowie posiada 94 kontenery. Tak duży park kontenerowy pozwala na elastyczne roszerzanie wynajmowanej przez klienta powierzchni wraz ze wzrostem jego zapotrzebowania.

Dostęp


Każdy klient może odwiedzać swój mini magazyn o dowolnej porze. Dostęp do kontenerów możliwy jest przez całą dobę, także w weekendy. Użytkownik otrzymuje indywidualne kody dostępu do bramy, zamka w kontenerze i alarmu, z pomocą których bez trudu dostanie się do swoich rzeczy bez angażowania pracowników self storage. Ci ostatni tuż po podpisaniu umowy przekazują najemcy kody wejściowe. Transport rzeczy ułatwia położenie samego obiektu, zlokalizowanego tuż przy węźle A2/S8 Pruszków.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Przechowywanie mienia w kontenerach jest o tyle bezpieczniejsze, że każdy z nich wyposażony jest w indywidualny alarm. Dodatkowo magazynowane przedmioty są objęte polisą opiewającą na kwotę nawet 10 000 złotych. Obiekt wyposażono w monitoring, nie bez znaczenia są też dodatkowe zabezpieczenia przed kradzieżą, stosowane w kontenerach morskich. Działa w nich także system wentylacji, tworzący warunki optymalne do przechowywania różnych przedmiotów. Najemca korzystający z oferty Przechowalni-24 Pruszków może być spokojny o bezpieczeństwo swoich rzeczy, ponieważ firma oferuje wysokiej jakości kontenery morskie. Są one przystosowane do transportu w różnych warunkach atmosferycznych, ochronią zatem własność klienta bez względu na pogodę.
Lokalizacja
Ceny od 199,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Przechowalnia24.

Sprawdź inne magazyny w: Moszna Wieś
 • Box-Storage Warszawa Ochota aleja Bohaterów Września 9 Ochota, Warszawa
  573,85 zł / m-c
  12 m2
   
 • Przechowalnia24 Łazy kontenery magazynowe Aleja Krakowska 188B Łazy
  228,85 zł / m-c
  7 m2