Self24 Lublin Zadębie self storage

Zadębie 157b, Lublin
Powierzchnia od 30 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • drzwi antywłamaniowe
 • alarm
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • bardzo szerokie wejście (ponad 2m)
 • wysoki sufit
 • oświetlenie
 • betonowa posadzka
 • wjazd dla samochodu
 • gniazdko elektryczne
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Self24
Opis
**UWAGA!: na hasło “Kartonado” klient otrzymuje 10% zniżki na pierwszy miesiąc najmu!**

Magazyn self storage to praktyczne rozwiązanie dla klientów prywatnych i biznesowych, których interesuje przechowywanie rzeczy w Lublinie przez dowolnie wybrany okres. Użytkownicy wynajmują kontenery, których liczba jest dostosowana do ich bieżących potrzeb. A dogodna lokalizacja Lublin Zadębie 157b w pobliżu obwodnicy miasta (droga S12/S17) umożliwia łatwy dojazd i bezproblemowy dostęp do przechowywanych towarów. Tym bardziej, że magazyn samoobsługowy działa przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Oferta


Pomieszczenia magazynowe to kontenery o powierzchni 30 m2, ich wymiary wynoszą 12 x 2,8 x 2,5 m. Każdy z nich zapewnia 84 m3 objętości, dzięki czemu bez trudu pomieści się wyposażenie sporych rozmiarów domu, znaczną ilość narzędzi czy towarów na sprzedaż. Kontenery magazynowe stanowią rozsądny kompromis pomiędzy małymi komórkami lokatorskimi a obiektami o powierzchni ponad 200 m2. Polecane są klientom, którzy mają nieco więcej przedmiotów do przechowania, ale nie chcą przepłacać za wynajem hal wielkopowierzchniowych. Zbudowany z kontenerów hotel dla rzeczy zapewnia sporej wielkości pomieszczenie do magazynowania. Jeżeli zaistnieje potrzeba skorzystania z dodatkowej przestrzeni, klient informuje obsługę i w krótkim czasie otrzymuje dostęp do kolejnych kontenerów.

Dostęp


Magazyn typu self storage jest dostępny każdego dnia i to przez całą dobę. Klienci otrzymują kod do bramy i do swojego kontenera, po czym mogą korzystać z nich o dowolnej porze. Szeroka brama ułatwia dostanie się na plac, także dużym samochodem. Klientów wynajmujących komórki magazynowe w Self 24 Lublin Zadębie nie obowiązują ograniczenia tonażowe. Plac jest utwardzony i wyposażony w asfaltowy dojazd.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Boksy magazynowe znajdują się na ogrodzonym i monitorowanym placu. Najemca otrzymuje własną indywidualną kartę dostępu, obiekt jest też wyposażony w drzwi antywłamaniowe oraz system alarmowy. Przechowalnia jest zatem miejscem bezpiecznym.

Pomieszczenia magazynowe wynajmowane są na okres przynajmniej 28 dni. Przy płatności za 1 miesiąc wynajem kosztuje 550 zł. Jeżeli klient zdecyduje się na opłacenie z góry pół roku cena wynosi 450 zł/m-s, rezerwacja roczna to koszt 400 złotych/m-s, a dwuletnia 350 złotych/m-s. Boksy magazynowe udostępniane są na elastycznych zasadach i każdy klient sam decyduje o długości najmu. Warto jednak nadmienić, że skorzystanie z dłuższej rezerwacji przekłada się na znacznie niższy rachunek. Oszczędności wynoszą 738 zł (pół roku), 2214 zł (rok), a nawet 5904 zł (2 lata).

Usługi dodatkowe


Na podstawie obrotu firmy klienta czy ilości posiadanych przez niego rzeczy pracownicy obiektu pomogą dopasować schowek do indywidualnych potrzeb. Magazyn zapewnia przechowywanie mienia w szczelnych warunkach. Obiekt wyposażony jest w oświetlenie i gniazdka elektryczne.

Mini magazyn sprawdza się w przypadku klientów indywidualnych, jednocześnie spełniając wymagania przedsiębiorców. Przechowywane są tam różnego rodzaju towary na sprzedaż, sprzęt służbowy, wyposażenie domowe, a nawet samochody.
Lokalizacja
Ceny od 400,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Self24.

Sprawdź inne magazyny w: Lublin
 • Self24 Lublin Lipniak self storage Uniszowice 90 Lublin
  460,00 zł / m-c
  30 m2