Stokado Self Storage Bydgoszcz

Filmowa 8, Bydgoszcz
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
  • alarm
  • monitoring
  • ochrona
  • wysokiej jakości system zabezpieczeń
  • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
  • szerokie wejście (1-2m)
  • wjazd dla samochodu
  • nieruchomość ogrodzona
  • magazyn samoobsługowy
  • elastyczny okres najmu
Właściciel
Stokado
Opis
Magazyn samoobsługowy marki Stokado to pierwszy magazyn typu self storage w Bydgoszczy. Obiekt ten oferuje w pełni profesjonalną usługę przechowywania mienia zarówno osób prywatnych jak i firm. Cechy, które w szczególności wyróżniają ten magazyn to różnorodność dostępnych powierzchni, elastyczność, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Pomieszczenia magazynowe dostępne w ofercie obiektu mają powierzchnię od 1 m2 do 25 m2.

Oferta


Stokado Bydgoszcz jako jeden z nielicznych parków magazynowych self storage w kraju łączy w swojej ofercie dwa różne rodzaje boksów samoobsługowych: kontenery morskie oraz wydzielone mini magazyny w murowanym, ogrzewanym budynku.

Oba rodzaje powierzchni mają swoje szczególne zalety i skierowane są dla osób i firm o nieco innych potrzebach związanych z przechowywaniem rzeczy. Ogrzewane boksy self storage w budynku nadadzą się do przechowania wszelkiego rodzaju rzeczy, nawet tych wrażliwych na zimno i zmiany temperatury takich jak instrumenty muzyczne, elektronika, meble czy sprzęt sportowy. Z kolei kontenery magazynowe cechują się z reguły większą powierzchnią, a ich zewnętrzne usytuowanie daje możliwość podjechanie samochodem bezpośrednio pod kontener w celu rozładowania i załadowania rzeczy. Kontenery nie będą jednak najlepszym rozwiązaniem w przypadku przechowywania zimą przedmiotów wrażliwych na zimno, świetnie jednak sprawdzą się jako przechowalnia dla rzeczy, dla których zmiany temperatury nie stanowią problemu. Częstym zastosowaniem kontenerów morskich jest przechowywanie w nich narzędzi remontowych, materiałów budowlanych i produkcyjnych, sprzętu ogrodowego, opon czy części do samochodu.

Minimalny czas trwania najmu to dwa tygodnie, 14 dni wynosi również okres wypowiedzenia umowy najmu.

Dostęp i bezpieczeństwo


Magazyn Stokado działa w systemie samoobsługowym, co oznacza że klient posiada nieograniczony dostęp do wynajętego przez siebie boksu magazynowego 24/7 dzięki indywidualnej karcie dostępu umożliwiającej dostanie się na teren obiektu, oraz indywidualnej kłódce do magazynku.

Bezpieczeństwo przechowywanego mienia zapewnia wielopoziomowy system zabezpieczeń obejmujący alarm, patrole ochrony oraz całodobowy monitoring. Rzeczy oddane do przechowywania zostają także objęte ubezpieczeniem.

Dodatkowe udogodnienia


Dodatkowymi zaletami bydgoskiego oddziału Stokado są duży plac manewrowy umożliwiający bezproblemowy rozładunek rzeczy z samochodów ciężarowych oraz dostępne do dyspozycji klientów wózki paletowe i platformowe a także możliwość wynajęcia wózka widłowego.

Biuro Stokado Bydgoszcz otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Pracownicy magazynu chętnie udzielą dokładnych informacji co do oferty przechowalni, pomogą w wyborze boksu o odpowiedniej wielkości oraz zaprezentują dostępne pomieszczenia magazynowe.
Lokalizacja
Ceny od 150,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Stokado.