Stokado Self Storage Poznań

Druskienicka 8/10, Jeżyce, Poznań
Powierzchnia od 1 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Stokado
Opis
Oferta magazynu samoobsługowego Stokado zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Druskienickiej 8/10 powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta poszukującego dodatkowego miejsca na swoje rzeczy. Magazyn posiada szeroką ofertę boksów magazynowych, począwszy od mini magazynów o powierzchni 1m2, aż po duże boksy self storage o powierzchni 25 m2.

Oferta


Magazyn ten zapewnia wszystko czego oczekiwać można od magazynu self storage - elastyczne umowy najmu, czyste i ogrzewane powierzchnie o stałej temperaturze, bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy i bezpośredni dostęp 24/7 do wynajmowanych boksów magazynowych.

W związku z tym, że magazyn znajduje się wewnątrz ogrzewanego budynku umożliwia on przechowywanie rzeczy wszelkiego rodzaju, również tych wrażliwych na zmiany temperatury. Oferta obiektu skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, które poszukują dodatkowego miejsca na swoje rzeczy (np. sezonowy sprzęt sportowy i ubrania, meble podczas remontu, wyposażenia mieszkania podczas dłuższego wyjazdu za granicę) jak również firm, dla których standardowy magazyn jest za duży lub posiada zbyt mało elastyczną ofertę. Przykładem wykorzystania powierzchni self storage przez firmy może być przechowywanie niewykorzystywanych w danym momencie mebli biurowych, wolnorotującego towaru, materiałów, czy części zapasowych i opon do floty samochodowej.

Minimalny okres, na który możliwe jest wynajęcie komórki magazynowej to 2 tygodnie. Okres wypowiedzenia wynosi 14 dni.

Bezpieczeństwo i dostęp


Bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy zapewnione jest przez system alarmowy, monitoring całego obiekty magazynowego a także ubezpieczenie przechowywanego mienia najemcy.

Klient otrzymuje indywidualny kod dostępu, który umożliwia wejście do magazynu i odblokowuje alarm, a także kluczyk do indywidualnej kłódki chroniącej dostępu do wynajmowanego boksu samoobsługowego.

Lokalizacja przechowalni Stokado przy ul. Druskienickiej w północnej części Poznania w dzielnicy Podolany umożliwia szybkie połączenie z centrum Poznania za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej.

Godziny otwarcia biura magazynu Stokado w Poznaniu to 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. W celu umówienia wizyty kontaktować można się telefonicznie, mailowo bądź poprzez formularz kontaktowy. Pracownik magazynu chętnie przedstawi szczegółową ofertę, oprowadzi po dostępnych boksach magazynowych, a także pomoże w dokonaniu wyboru wielkości pomieszczenia magazynowego, która najbardziej odpowiadać będzie potrzebom klienta.
Lokalizacja
Ceny od 60,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Stokado.

Sprawdź inne magazyny w: Poznań
 • Hovay Self Storage Poznań Górczyn Hallera 6 Grunwald, Poznań
  75,90 zł / m-c
  1 m3
   
 • LockBox Self Storage Batorowska 30 Poznań
  74,75 zł / m-c
  1 m2