Stokado Self Storage Wrocław Karmelkowa

Karmelkowa 29, Fabryczna, Wrocław
Powierzchnia od 3 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Stokado
Opis
Obiekt Stokado Self Storage we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej 29 to jeden z największych w Polsce parków kontenerowych. Równocześnie jest to jeden z trzech obiektów self storage marki Stokado we Wrocławiu.

Oferta


Przechowalnia dla rzeczy Stokado przy ul. Karmelkowej to świetna propozycja dla mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy poszukują miejsca do przechowywania przedmiotów, które nie wymagają przebywania ogrzewanych pomieszczeniach, w szczególności zimą. Dla tego rodzaju rzeczy magazyny kontenerowe będą bardzo dobrym wyborem. Przedmiotami, które świetnie odnalazłyby się w tego rodzaju magazynach samoobsługowych są np. różnego rodzaju narzędzia i maszyny remontowe, budowlane oraz ogrodowe, części maszyn i samochodów, opony, czy meble i sprzęt sportowy, które zimą nie niszczeją pod wpływem niskich temperatur. Należy również zauważyć, że kontenery są w pełni zabezpieczone przed deszczem i wilgocią, zatem te czynniki pogodowe nie powinny mieć wpływu na przechowywane w nich rzeczy. Pomieszczenia magazynowe w tym obiekcie mogą być wynajmowane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy.

W magazynie we Wrocławiu przy ul Karmelkowej do dyspozycji klientów oferowane są kontenery w następujących rozmiarach:

- Mini kontener o powierzchni 3 m2 (odpowiednik małej komórki lokatorskiej) - w cenie 200 zł/ miesiąc netto
- Kontener o powierzchni 6 m2 (odpowiednik dużej komórki lokatorskiej) - w cenie 300 zł/miesiąc netto
- Pełnowymiarowy kontener morski o powierzchni 12 m2 - w cenie 400 zł/miesiąc netto

Minimalny okres umowy najmu magazynu wynosi 14 dni, okres wypowiedzenia dla umowy najmu to 2 tygodnie.

Dostęp i bezpieczeństwo


Dostęp do magazynu możliwy jest 24h na dobę przez 7 w dni tygodniu dzięki indywidualnej karcie dostępu, którą otrzymuje każdy klient hotelu dla rzeczy Stokado.

Jak przystało na wysokiej klasy magazyn self storage Stokado zapewnia pełne bezpieczeństwo rzeczy przechowywanych przez klientów. Dostępu do magazynu broni dwustopniowy system zabezpieczeń - klient otrzymuje indywidualną kartę dostępu umożliwiającą wjazd na teren parku magazynowego, oraz indywidualny klucz do kłódki zabezpieczającej wynajmowany kontener. Ponadto teren obiektu magazynowego objęty jest alarmem, całodobowym monitoringiem a także ochroną fizyczną.

Dodatkowe udogodnienia


Dodatkową zaletą magazynu Stokado Wrocław jest duży plac manewrowy ułatwiający poruszanie się po terenie magazynu większym samochodem transportowym i możliwość podjechania bezpośrednio do wynajmowanego samoobsługowego boksu magazynowego w celu łatwego rozładowania rzeczy.

Magazyn znajduję się we Wrocławiu przy ul. Karmelkowej 29 na terenie WARR między pawilonami o numerach 4 i 5. Dojazd do magazynu możliwy jest również komunikacją miejską dzięki znajdującym się w niewielkiej odległości przystankom autobusowym.
Lokalizacja
Ceny od 200,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Stokado.

Sprawdź inne magazyny w: Wrocław
 • Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Wrocław Robotnicza 52 Stare Miasto, Wrocław
  102,35 zł / m-c
  1 m2
   
 • Stokado Self Storage Wrocław Krzywoustego Bolesława Krzywoustego 58 Psie Pole, Wrocław
  391,00 zł / m-c
  8 m2