Stokado Self Storage Wrocław Krzywoustego

Bolesława Krzywoustego 58, Psie Pole, Wrocław
Powierzchnia od 8 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • szerokie wejście (1-2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Stokado
Opis
Magazyn self storage Stokado we Wrocławiu przy ul. Krzywoustego 58 (jeden z trzech magazynów Stokado we Wrocławiu) oferuje szeroki wybór samoobsługowych boksów magazynowych typu kontenerowego. Oferta magazynowania mienia skierowana jest zarówno do osób prywatnych, rodzin jak i firm. Różnorodność oferowanych schowków i profesjonalizm firmy z bardzo dużym doświadczeniem w świadczeniu usług przechowywania rzeczy, owocują usługą self storage na poziomie, który powinien zadowolić każdego klienta.

Oferta


W ofercie przechowalni znajdują się niewielkie kontenery o powierzchni 8,5 m2 w cenie 340 zł/ miesiąc netto (wielkościowy odpowiednik sporej piwnicy, choć bez towarzyszącego piwnicom zapachu i wilgoci), średniej wielkości kontenery o powierzchni 12 m2 i 15 m2, oraz duże kontenery 20-30 m2. Te mini magazyny świetnie nadadzą się do przechowywania wyposażenia biura w czasie remontu, opon poza sezonem, części samochodowych, narzędzi, materiałów czy nawet wolno rotującego towaru ze sklepu. Dodatkowo, Stokado oferuje również mini skrytki magazynowe wielkości 1 m3, w których trzymać można np. dokumenty, ubrania zimowe czy sprzęt sportowy. Specyfika magazynów kontenerowych nie pozwala jednak na przechowywanie w nich zimą rzeczy wrażliwych na niskie temperatury takich jak sprzęt elektroniczny czy niektóre meble, ponieważ pomieszczenia te nie są wyposażone w ogrzewanie.

Najkrótszy możliwy okres trwania umowy najmu magazynu wynosi 2 tygodnie, okres wypowiedzenia umowy wynosi 14 dni kalendarzowych.

Dostęp i bezpieczeństwo


Zgodnie z koncepcją magazynu samoobsługowego kontenery dostępne są dla klientów 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Klient otrzymuje indywidualny kod pozwalający na dostanie się na teren magazynu i klucz umożliwiający dostęp do wynajętego schowka.
Przechowalnia dla rzeczy Stokado zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywania powierzonych im rzeczy dzięki systemowi alarmowemu, całodobowemu monitoringowi i ochronie obiektu.

Dodatkowe udogodnienia


Dodatkowe atuty hotelu dla rzeczy Stokado to możliwość podjechania samochodem bezpośrednio pod wynajmowane pomieszczenie magazynowe w celu rozładunku rzeczy, oraz duży plac manewrowy, który umożliwia swobodne poruszanie się po obiekcie nawet większymi samochodami dostawczych.

Lokalizacja obiektu umożliwia łatwy dojazd również przy pomocy komunikacji miejskiej.

Pracownicy Stokado Wrocław chętnie udzielą dokładnych informacji na temat oferty self storage i doradzą przy wyborze odpowiedniej wielkości boksu magazynowego.
Lokalizacja
Ceny od 340,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Stokado.

Sprawdź inne magazyny w: Wrocław
 • Stokado Self Storage Wrocław Opolska Opolska 178 Krzyki, Wrocław
  69,00 zł / m-c
  1 m2
   
 • Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Wrocław Robotnicza 52 Stare Miasto, Wrocław
  102,35 zł / m-c
  1 m2