M-Magazyn Self Storage Łódź

Szczecińska 81, Bałuty, Łódź
Powierzchnia od 3 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • ochrona
Charakterystyka
 • bardzo szerokie wejście (ponad 2m)
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
M-magazyn
Opis
M-Magazyn w Łodzi, to kontenerowy magazyn self storage stworzony z myślą o przedsiębiorcach i klientach indywidualnych. Składają się na niego kontenery o różnej powierzchni, którą dopasowuje się do aktualnych potrzeb klienta. W oferowanych kontenerach można przechowywać między innymi sprzęt sportowy, maszyny używane przez firmę oraz wszystkie przedmioty, niemieszczące się w piwnicy bądź garażu. Kontenery magazynowe stanowią też dobry hotel dla rzeczy na czas przeprowadzki.

Oferta


M-magazyn Łódź oferuje klientom nowe kontenery w czterech rozmiarach (3m2, 6m2, 9m2, 12m2). Ceny wahają się natomiast od 99 złotych miesięcznie za najmniejszy kontener do 360 złotych za m-c w przypadku wynajmu powierzchni 12m2. W zależności od bieżących potrzeb, użytkownik ma możliwość zarezerwowania dodatkowej przestrzeni magazynowej drogą telefoniczną lub mailową. Umowę podpisuje się na miejscu, okres jej obowiązywania podobnie jak liczba i wielkość kontenerów, jest elastycznie dopasowywany do wymagań klienta. Bez względu na to, czy liczy on na mini magazyn do przechowywania prywatnych rzeczy, czy też na większą przestrzeń magazynową, otrzymuje profesjonalne wsparcie i warunki adekwatne do jego potrzeb.

Dostęp


Klienci mają nieograniczony dostęp do przechowywanych rzeczy, z kontenerów korzystają w dowolnym momencie bez angażowania pracowników obiektu. W momencie podpisania umowy najemca otrzymuje kod do bramy. Nie trzeba zatem martwić się o zgubiony czy zapomniany pilot. Samoobsługowe kontenery są dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Do każdego z nich jest łatwy dojazd po utwardzonej drodze, co ułatwia przechowywanie rzeczy, zwłaszcza tych o większych rozmiarach i sporej masie. Nie trzeba takiego dobytku nosić samodzielnie z parkingu. Szerokie alejki pomiędzy kontenerami umożliwiają wjazd także większym samochodom dostawczym. M-magazyn Łódź oferuje nieużywane wcześniej boksy magazynowe o wysokim standardzie.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Magazyn samoobsługowy jest monitorowany oraz oświetlony, co ułatwia korzystanie z boksów także wieczorem i w nocy. To ukłon zwłaszcza w kierunku zapracowanych przedsiębiorców, wykonujących swoje obowiązki służbowe o różnych porach dnia i nocy. Klient zamyka swój kontener na kłódkę, do której tylko on posiada klucz. Z powierzchni magazynowej korzysta się na elastycznych warunkach. Minimalny okres wynajmu w przypadku M- magazyn w Łodzi wynosi 30 dni. Klient ma możliwość zastosowania dogodnej formy płatności. Do wyboru jest regulowanie należności gotówką, kartą lub przelewem.

Usługi dodatkowe


Klienci korzystający z self storage dysponują własnymi kłódkami, można je także nabyć na miejscu. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja w północno-zachodniej części Łodzi. Łatwy dojazd z drogi numer 71 i 72 ułatwia korzystanie z powierzchni magazynowej zarówno mieszkańcom Łodzi, jak również osobom mieszkającym i pracującym w okolicy tego miasta. Niewielka odległość do autostrady A2 jest natomiast ceniona przez przedsiębiorców, działających w różnych częściach kraju.
Lokalizacja
Ceny od 99,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do M-magazyn.

Sprawdź inne magazyny w: Łódź
 • Magazyn Samoobsługowy Łódź Piłsudskiego 143 Widzew, Łódź
  113,85 zł / m-c
  3 m2