Self24 Lublin Lipniak self storage

Uniszowice 90, Lublin
Powierzchnia od 30 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • drzwi antywłamaniowe
 • alarm
 • monitoring
 • ochrona
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • bardzo szerokie wejście (ponad 2m)
 • wysoki sufit
 • oświetlenie
 • betonowa posadzka
 • wjazd dla samochodu
 • nieruchomość ogrodzona
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Self24
Opis
**UWAGA!: na hasło “Kartonado” klient otrzymuje 10% zniżki na pierwszy miesiąc najmu!**

Magazyn Self24 Lublin Lipniak umożliwia przechowywanie rzeczy w kontenerach o powierzchni 30 m2 każdy. Zlokalizowany przy ulicy Wojciechowskiej ma bezpośrednie połączenie z drogą ekspresową S19, stanowiącą część obwodnicy Lublina. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne ceny i możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb klienta sprawiają, że z tego rozwiązania chętnie korzystają przedsiębiorcy i osoby prywatne.

Oferta


Magazyn typu self storage to miejsce przeznaczone do przechowywania i składowania przeróżnych rzeczy. Od towarów na sprzedaż, przez przedmioty osobiste, aż po narzędzia wykorzystywane do pracy. Magazyn Self 24 Lublin Lipniak udostępnia kontenery magazynowe o wymiarach 12 x 2,5 x 2,8 m. Każdy z nich to 30 m2 powierzchni. Tej wielkości boksy magazynowe dają możliwość swobodnego składowania przeznaczonych na sprzedaż towarów o łącznej objętości 84 m3. Wykorzystywane są również jako swoisty hotel dla rzeczy podczas remontu lub przeprowadzki. Jeden schowek pomieści wyposażenie dużego domu bądź biura.

Opłata za pomieszczenia magazynowe (kontenery) wynosi od 350 złotych/m-c w przypadku kontraktu zawieranego na 2 lata do 550 złotych/m-c, jeżeli klient zdecyduje się na umowę bezterminową. Zatem im dłuższa planowana współpraca, tym zdecydowanie niższe koszty za przechowywanie rzeczy. Wynajmujący powierzchnię magazynową na 24 miesiące mogą liczyć na oszczędność w wysokości 5904 złotych.

Dostęp


Klienci mają stały, całodobowy dostęp do swojego mienia. Magazyn samoobsługowy działa w trybie 24/7, można z niego korzystać w sposób nieograniczony. Użytkownicy posiadają własne klucze, a wcześniejsze informowanie pracowników obiektu nie jest wymagane.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Nowoczesny system zabezpieczeń obejmuje indywidualne karty dostępu, drzwi antywłamaniowe oraz alarm. Ponadto na miejscu działa monitoring, obecna jest również ochrona.

Elastyczną ofertę dopasowuje się do swoich potrzeb. Dotyczy to nie tylko okresu najmu, ale także liczby kontenerów. Klient może liczyć na dodatkowe komórki magazynowe, gdy na przykład prowadzona przez niego działalność zacznie się rozwijać lub zanotuje sezonowy wzrost zamówień.

Usługi dodatkowe


Firma oferuje przechowywanie mienia w szczelnych kontenerach na utwardzonym placu. Dzięki asfaltowej drodze i szerokiej bramie problemów nie sprawia transport nawet bardzo ciężkich ładunków (ograniczenia tonażowe nie występują). Klienci mogą liczyć także na wsparcie obsługi i doradztwo w kwestii dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb.

Lublin to miasto, w którym baza magazynowa nie jest zbyt rozbudowana. Zwłaszcza jeżeli klientowi potrzebna jest przechowalnia średniej wielkości. Kontenery magazynowe o powierzchni 30 m2 z powodzeniem wpisują się w uzupełnienie oferty lokalnego rynku, na którym jeszcze nie tak dawno obecne były albo małe komórki lokatorskie, albo znacznej powierzchni hale do przechowywania towarów.
Lokalizacja
Ceny od 400,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Self24.

Sprawdź inne magazyny w: Lublin
 • Self24 Lublin Zadębie self storage Zadębie 157b Lublin
  460,00 zł / m-c
  30 m2