Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Poznań

Ożarowska 42, Nowe Miasto, Poznań
Powierzchnia od 1 m3
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • wysokiej jakości system zabezpieczeń
 • indywidualna karta dostępu
Charakterystyka
 • magazyn samoobsługowy
 • optymalna temperatura
 • elastyczny okres najmu
 • sklep z materiałami i opakowaniami
 • bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych
Właściciel
Kangu Self Storage
Opis
Zarówno osoby prywatne jak i firmy poszukujące dodatkowej przestrzeni do przechowywania swoich rzeczy w Poznaniu lub okolicy zachęcamy do zapoznania się z ofertą Kangu Self Storage Poznań. Ten w pełni profesjonalny magazyn samoobsługowy oferuje 382 boksy magazynowe, wysokie na 3 m, o łącznej powierzchni nadającej się do przechowywania mienia wynoszącej ok. 1,2 tys. m2.

Oferta


Najmniejsza skrytka magazynowa w tym obiekcie to zaledwie 1 m2, natomiast największy box magazynowy to aż 22 m2. Te mini magazyny będą świetną alternatywą dla przechowywania rzeczy w piwnicy, komórce lokatorskiej czy garażu.

Oferta skierowana jest zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Firmy często decydują się na składowanie w boksach self storage materiałów reklamowych, dokumentacji, towaru na paletach czy wyposażenia biura. Osoby prywatne i rodziny z kolei wykorzystują przechowalnie jako zamiennik dla komórki lokatorskiej i przechowują w nich wszelkie rzeczy których nie chcą trzymać w domu, lub po prostu w mieszkaniu brakuje już na nie miejsca. Są to np. rowery, narty, opony, sprzęt AGD, części do samochodu, sprzęt turystyczny i sportowy czy różnego rodzaju zbiory hobbystyczne.

Bezpieczeństwo


Oferta Kangu Poznań wyróżnia się szczególna dbałością o bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Czuwa nad nim wysokiej klasy system monitoringu, ochrona przeciwwłamaniowa i system kontroli dostępu. Każdy z klientów tego poznańskiego hotelu dla rzeczy otrzymuje indywidualną kartę dostępu, która umożliwia mu wstęp na teren obiektu. Dodatkowo, każde pomieszczenie magazynowe zabezpieczane jest kłódką, do której klucz posiada jedynie osoba, która przechowuje tam swoje rzeczy. Obiekt jest w pełni samoobsługowy - bezpośredni dostęp klientów do przechowalni możliwy jest przez cały rok, 24 godziny na dobę. W magazynie istnieje także możliwość wykupienia indywidualnego ubezpieczenia.

Usługi dodatkowe


Self storage Kangu Poznań oferuje również szeroką gamę dodatkowych udogodnień dla klientów, ułatwiających korzystanie z usług magazynowania. Klienci magazynu mają do swojej dyspozycji ręczny wózek paletowy, wózek platformowy, opcje umieszczenia w boksie regałów lub półek, a także sklep z przydatnymi dodatkami takimi jak folia bąbelkowa, kartony czy kłódki. Infrastruktura obiektu jest również przyjazna osobom niepełnosprawnym

Magazyn mieści się w Poznaniu w dzielnicy Starołęka przy ul. Ożarowskiej 42. Biuro Kangu Poznań czynne jest od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Do magazynu dojechać można zarówno własnym samochodem jak i komunikacją miejską. Najkrótszy możliwy okres trwania umowy najmu wynosi 14 dni. Pracownicy przechowalni Kangu chętnie udzielą dokładniejszych informacji na temat dostępności boksów magazynowych, cennika i innych związanych z przechowywaniem rzeczy - zarówno telefonicznie, mailowo jak i na miejscu.
Lokalizacja
Ceny od 90,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Kangu Self Storage.

Sprawdź inne magazyny w: Poznań
 • LockBox Self Storage Batorowska 30 Poznań
  74,75 zł / m-c
  1 m2
   
 • Hovay Self Storage Poznań Górczyn Hallera 6 Grunwald, Poznań
  75,90 zł / m-c
  1 m3