Samoobsługowe Kontenery Magazynowe Bielany Wrocławskie

Atramentowa 5, Bielany Wrocławskie
Powierzchnia od 14 m2
Rodzaj powierzchnimagazyn samoobsługowy - self storage
Dostęp do powierzchni24h/7 (Rezerwujący otrzymuje klucz)
Dodatkowe zabezpieczenia
 • monitoring
 • ochrona
Charakterystyka
 • bardzo szerokie wejście (ponad 2m)
 • wjazd dla samochodu
 • magazyn samoobsługowy
 • elastyczny okres najmu
Właściciel
Eco Service
Opis
Samoobsługowe kontenery magazynowe w Bielanach Wrocławskich to świetne rozwiązanie na przechowywanie swoich rzeczy dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Magazyny znajdują się w Bielanach Wrocławskich w okolicy autostrady A4, niedaleko wjazdu do Wrocławia, i dojazdy do nich możliwy jest zarówno samochodem osobowym jak i towarowym.

Oferta


W ofercie magazynu znajdziemy kontenery magazynowe typu self storage, które przeznaczone są do składowania mienia klientów - zarówno klientów indywidualnych jak i firm. Na ofertę tego obiektu składają się kontenery w dwóch rozmiarach:
- Średni kontener o powierzchni 14 m2 i wymiarach: 2,4 m szerokości x 5,9 m długości x 2,4 m wysokości. Miesięczna cena netto za wynajem tego kontenera wynosi 399 zł.
- Duży kontener o powierzchni 28 m2 i wymiarach: 2,4 m szerokości x 12,2 m długości x 2,6 m wysokości. Miesięczna cena netto za wynajem tego kontenera to 549 zł.

Kontener o powierzchni 14 m2 jest na tyle duży, że przy odpowiednim ułożeniu rzeczy spokojnie pomieścić może on całe wyposażenie nawet dużego mieszkania (jest to odpowiednik ok. pięciu komórek lokatorskich) np. na czas trwania remontu.

Z kolei większy magazyn - kontener self storage o powierzchni 28 m2 to przechowalnia, w której pomieścić możemy meble z całego biura czy sporego domu.
Magazyny te świetnie nadadzą się również do magazynowania towaru firmy - również na paletach, czy przechowywania rzeczy, które wykorzystujemy tylko sezonowo - np. mebli ogrodowych, sprzętu sportowego, lub też rzeczy, które po prostu nie mieszczą się już w mieszkaniu, lecz nie chcemy się z nimi rozstawać.

Dostęp


Zgodnie z ideą magazynów samoobsługowych self storage klient posiada nieograniczony dostęp do wynajmowanego przez siebie boksu magazynowego. Klient może zjawić się po swoje rzeczy o każdej porze (24h na dobę) przez 7 dni w tygodniu. Nie jest również wymagane informowanie pracowników magazynu o swoim przybyciu.

Bezpieczeństwo i elastyczność


Przechowywanie rzeczy w oferowanych kontenerowych magazynach jest także bezpieczne - cały obiekt jest monitorowany i objęty systemem kontroli dostępu.
Do zalet tego magazynu należy również elastyczność - umowa może być podpisana zarówno na okres jednego miesiąca jak i na kilka lat - w zależności od preferencji klienta. Klient może także, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem elastycznie dobierać dodatkowe moduły magazynowe np. w czasie gdy akurat trwa sezon na jego towary.

Usługi dodatkowe


Przechowalnia ta świadczy również szereg usług dodatkowych - począwszy od pomocy przy przeładunku towarów, w tym również za pomocą wózków widłowych, poprzez prowadzenie sprzedaży palet i opakowań, po operacje na towarze i wysyłkę towaru do wskazanego odbiorcy.

Pracownicy magazynu chętnie udzielą wszelkich dodatkowych informacji - uzyskać je można dzwoniąc na numer wskazany w ogłoszeniu, pisząc na wskazany adres e-mail lub uzupełniając formularz kontaktowy. Pracownik magazynu chętnie udzieli szerszej informacji na temat magazynowania mienia, dostępnych w danym momencie pomieszczeń magazynowych i pełnej oferty usług dodatkowych.
Lokalizacja
Ceny od 399,00 zł / miesiąc

Wyślij zapytanie do Eco Service.

Sprawdź inne magazyny w: Bielany Wrocławskie
 • Stokado Self Storage Wrocław Krzywoustego Bolesława Krzywoustego 58 Psie Pole, Wrocław
  391,00 zł / m-c
  8 m2
   
 • Magazyn Samoobsługowy Kangu Self Storage Wrocław Robotnicza 52 Stare Miasto, Wrocław
  102,35 zł / m-c
  1 m2